Zavřít okno

O lodích Vespoli...

Veslařský trénink je příliš velká dřina, abyste nechali výsledek náhodě!

...trochu vědy...

Tvar osmiveslic Vespoli je dílem hlavního architekta námořních jachet, které v letech 2003 a 2007 zvítězili v nejpopulárnějším jachtařském závodě světa a to v Americkém poháru, tímto nebyl nikdo jiný než Manolo Ruiz De Elvira. Právě on je považován za jednoho z nejlepších světových námořních architektů. Manolova revoluční konstrukce, použitá na lodích Vespoli, využívá nejnovější znalosti a nejnovější optimalizační techniky společně s výpočty dynamiky tekutin. Chcete-li se dozvědět více o výzkumu a výsledcích De Elviry, můžete se na stránkách VESPOLI USA podívat na článek: „Jak porovnat tvary lodí různých výrobců?“. V nejbližší době jej přidáme i na naše stránky. Tamtéž můžete shlédnout i video, „Desing závodní lodi“ aneb „Na čem opravdu záleží?“.

Stavíme to, co chcete. U nás máte na výběr z tvarů trupu ( E nebo Advantage ) , modely ( V1 , M2 , UltraLite a Performer ) , osazení ( křídlo nebo krakorec ) , rozměry trupu ( S , M , L a XL ), stejně jako kompletní řada možností s našimi Elite balíčky upgrade . Na stránkách VESPOLI USA naleznete standardní konfigurátor, který vás provede kompletním výběrem lodi tak, aby byla přesně dle vašich představ.

Výroba našich lodí probíhá kompletně v USA! Používáme výhradně nejmodernější vybavení, naše lodě jsou „vypékány“ ve speciálních pecích, nejsou pouze lepeny jako mnoho lodí zejména z východní provenience, a samozřejmě maximálně využíváme náš talent stavět přesně to, co potřebujete. Staráme se i o dopravu našich lodí až k vám, aniž byste se museli obtěžovat s řešením dodatečných nákladů na import a dopravu. Veškeré lodě Vespoli jsou stavěny doslova s hrdostí na značku Vespoli. I díky stabilitě našeho týmu se můžete spolehnout, že veškeré lodě Vespoli jsou vyráběny týmem těch nejzkušenějších a velmi obětavých specialistů a to mužů i žen ve městě New Haven , CT, USA. Díky tomu může být poškozená loď Vespoli , může být opravena přesně do původního stavu díky jedinečné technologii s použitím OEM dílů a navíc od lidí, kteří ji postavili! A i v Evropě zajišťujeme odborný servis s použitím uvedené technologie.

Stojíme za našimi loděmi! Díky naší jistotě, kterou máme v našich lodích, dáváme tuto jistotu i vám a jako jediní na světě dáváme na naše lodě záruku 5 let na kompletně celou loď od balónku po záď. Naše jistota pramení právě z faktu, že kompletně celá loď je vyráběna v naší fabrice Vespoli v New Haven. Záruku poskytujeme samozřejmě celosvětově! Díky tomu vám pomůžeme se udržet na vodě. A v případě potřeby jsou pro vás OEM díly k dispozici 24/7 přes náš on -line obchod na stránkách www.vespoli.com. K vaší spokojenosti je i náš kompletní servisu nejen v naší továrně v USA, ale také v Praze, kde pro vás máme řadu běžných dílů dokonce skladem!

Nabízíme také kompletní rekonstrukční služby a v mnoha případech lze sjednat pro pick-up a drop- off service vaší lodi z a do vaší loděnice.